اتصالات پلیمری تیران

درباره ی شرکت:

شرکت اتصالات پلیمری تیران TFP به پشتوانه دانش وسابقه چندین ساله مدیران خود و همچنین بهرمندی از مجرب ترین نیروهای استان در صنعت پلیمر، اقدام به تولید لوله های پلی اتیلن HDPE از سایز ۲۰ الی ۴۰۰ میلیمتر مینماید. کلیه لوله های تولیدی شرکت دارای تاییده سامانه های نوین آبیاری، استاندارد ملی ایران، گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت و همچنین ایزو ۱۷۰۲۵ در مدیریت آزمایشگاه می باشد.
این شرکت به همت پرسنل و عزم مدیران خود توانسته است تاییده شرکت ملی گاز ایران را برای محصولات تولیدی خود اخذ نماید و در زمره تولید کنندگان دارای صلاحیت این محصول قرار گیرد.

بعلت دسترسی سریع و آسان به آب مورد نیاز ، این ماده حیاتی به ارزانترین عنصر در زندگی ما تبدیل شده است. چند ساعت کمبود آب زندگی همه را مختل می کند. مصرف زیاد آب در جهان و بویژه درخاورمیانه به ما هشدار می دهد که در آینده مشکلاتی جدی درتامین منابع آبی خواهیم داشت. و در صورت مدیریت نادرست درحوزه آبهای سطحی و زیرسطحی در سال های آینده ، ظهور خشکسالی درکشور ایران غیر منتظره نخواهد بود.

در دهه های اخیر ، افزایش میزان گازهای گلخانه ای و به تبع آن افزایش دمای محیط در جهان ، به میزان خشکی زمین افزوده است. متأسفانه ، رشد صنعت با اثرات نامطلوب و طولانی مدت خود ، ادامه حیات در این سیاره را نابود می کند و به نظر می رسد که حرکت در مسیرکشورهای توسعه یافته برای مدیریت بهتر منابع آبی امری اجتناب ناپذیر است. بامید اینکه دولت با ایجاد سرمایه گذاری های ملی وانجام اقدامات مؤثر بتواند مدیریت منابع آبی را بخوبی انجام دهد. با استناد به سوابق تاریخی ، کشور ایران از نخستین کشورهایی است که مدیریت منابع آب را انجام داده است و این نشانگر فرهنگ پویای ایرانیان درشناخت ارزش آب بعنوان یک عنصر حیاتی است. تبلیغات صحیح وموثر ، امکان همکاری مردم با دولت ، برای ایجاد وتقویت تعهد ملی برای مقابله با این بحران را فراهم می کند. امیدواریم تا اینکه مسئولان در این مورد تصمیمات موثرو لازم را اتخاذ کنند تا کشور ایران پر آب و شکوفا نگاه داشته شود.

 

آدرس:

سایت: http://tfp-polymer.com/fa/

دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان میرفندرسکی، مقابل سازمان هلال احمر، طبقه فوقانی بانک تجارت، پلاک ۷۸، کد پستی ۸۱۶۴۹۸۷۴۱۸

کارخانه : شهرک صنعتی تیران، خیابان سوم و هفتم پلاک ۲۶ و۸۷

شماره تلفن دفتر اصفهان: ۴ – ۰۳۱۳۶۶۱۵۶۳۲

۰۹۱۳۴۷۱۸۶۷۴

۰۹۱۳۴۷۱۸۶۷۷

۰۹۱۳۴۷۱۸۶۷۵

۰۹۱۳۴۷۱۸۶۷۸

 

 

روزنامه رسمی

تاسیس شرکت سهامی خاص آریا پلیمر تیران در تاریخ ۱۶/۱۰/۱۳۹۴ به شماره ثبت ۶۵۳ به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۱۸۹۲۹ ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی می گردد. موضوع شرکت: ثبت موضوع ذیل به منزله اخذ و صدور پروانه فعالیت نمی باشد: فعالیت در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری و فعالیت در زمینه طراحی و ساخت و نصب تجهیزات و ماشین آلات وسازه های فلزی و مخازن تحت فشار و اجرای تاسیسات مکانیکی و برقی و ابزار دقیق کارخانه ها و همچنین طراحی و ساخت و اجرای امور عمرانی و ساخت ابنیه و انجام خدمات وابسته به کلیه موضوعات فوق از قبیل طراحی، نظارت، محاسبه، نقشه کشی، نقشه برداری، اجرا، انجام ازمایشها و تست های مربوطه ـ صادرات ـ واردات ـ خریدفروش ولید و توزیع کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ـ انعقاد قرار دادبا کلیه ارگان ها ـ ادارات و اشخاص حقیقی و حقوقی ـ شرکت در مزایدات دولتی و خصوصی و اخذ وام و اعتبارات از بانک های دولتی و خصوصی جهت تحقق اهداف شرکت اخذ و اعطای نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی وپس از کسب مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح مدت شرکت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود مرکز اصلی شرکت:اصفهان تیران بلوار امام خمینی خیابان ابان پلاک ۱۱۹ کدپستی ۸۵۳۱۹۳۷۶۷۱ سرمایه شرکت: مبلغ۱۰۰۰۰۰۰ ریال منقسم به ۱۰۰ سهم ۱۰۰۰۰ ریالی که تعداد ۱۰۰ سهم بانام که مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال توسط موسسین طی گواهی بانکی شماره ۷۹۳ مورخ ۲۰/۰۸/۱۳۹۴ نزد بانک ملی شعبه تیران پرداخت گردیده است. اولین مدیران شرکت:یاسر دادخواه به شماره ملی۱۰۸۰۰۳۸۱۴۰ سمت رئیس هیئت مدیره خلیل فدائی به به شماره ملی ۵۴۹۹۳۹۸۸۴۴ سمت نایب رئیس هیئت مدیره و محمد فدائی به شماره ملی ۱۰۸۰۰۰۱۵۰۶ سمت مدیرعامل به مدت دوسال انتخاب گردیدند. دارندگان حق امضا: کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور شرکت با امضای مدیرعامل همراه بامهر شرکت و اوراق عادی و اداری با امضای مدیرعامل همراه با مهر شرکت معتبر است. اختیارات مدیرعامل: طبق اساسنامه بازرس اصلی و علی البدل: صالح دادخواه به شماره ملی ۱۰۸۰۱۱۹۳۴۵ به عنوان بازرس اصلی ومحمد سلطانی به شماره ملی ۵۴۹۹۸۹۰۰۵۶ به عنوان بازرس علی البدل برای یک سال مالی انتخاب شدند. روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی: نسل فردا ش۹۴۱۰۱۶۹۱۶۲۸۵۴۷۴

اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تیران و کرون