شرکت آبرسان نوید زنجان

چنانچه خواهان اطلاعاتی در مورد شرکت های تولیدکننده ی لوله به طور خاص، شرکت نیود لوله ی زنجان هستید، با ما همراه باشید. در اینجا سعی خواهیم کرد در مورد شرکت آبرسان نوید زنجان، تاریخچه، هدف، محصولات و … این شرکت صحبت کرده و اطلاعات مفیدی تقدیم حضورتان کنیم.

درباره ی شرکت آبرسان نوید زنجان

شرکت آبرسان نوید زنجان در سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولیــد و عرضه لوله های پلی اتیلن آغاز نمود. در سال ۱۳۸۶ با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان و همسو با گسترش روز افزون علم آبیاری، تولید نوارهای آبیاری (tape) را در کنار اتصالات مورد نیاز آن در زمره فعالیت های خود قرار داد.
اکنون با پشتوانه ۱۹ سال فعالیت مستمر اعتقادمان این است:

احترام و اهمیت به مصرف کنندگان، راز تولید محصولاتی بوده است که توانسته اند تأییدیه مجامع علمی و پژوهشی کشور، در تولید انواع لوله های پلی اتیلن، نوار آبیاری و تجهیزات وابسته را به خود اختصاص دهند.

این مجموعه با هدف تآمین نیاز مصرف کنندگان و همسو با گسترش روزافزون علم آبیاری ، تولید لوله های پلی اتیلن تحت فشار (PE80,PE100) با قطر خارجی ۱۶ تا ۳۱۵ میلی متر، نوارهای آبیاری قطره ای و اتصالات مربوط به آن را با استفاده از مواد اولیه وارداتی و داخلی پتروشیمی ایران ،در زمره فعالیت های خود قرار داده است. ارج نهادن به وفاداری و تلاش در راستای کسب اطمینان مشتری در بازار رقابتی سرلوحه فعالیت های آبرسان نوید در عرضه محصولات خود بوده است.

محصولات این شرکت دارای تاییدیه ازموسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و گرید از معاونت آب و خاک و جهاد کشاورزی و همچنین گواهینامه ایزو ۲۰۰۸:۹۰۰۱ در سیستم مدیریت کیفیت میباشد.

این شرکت درجهت نیل به اهداف بلند مدت خود، همزمان با کاهش منابع آب و افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی متناسب با رشد جمعیت به تولید اقلام جدید نظیرانواع نوارهای آبیاری قطره ای tape با ۷ خط تولید با ظرفیت۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ متر در سال و تجهیزات وابسته آن با ظرفیت تولید ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ قطعه در سال اقدام نموده و توانسته است نقش شاخصی در افزایش راندمان آبیاری در کشت صیفی ، محصولات جالیزی وانواع سبزیجات ایفا نماید.

محصولات شرکت آبرسان نوید زنجان:

همچنین ازعمده محصولات دیگرشرکت آبرسان نوید لوله های ۱۶ میلیمتری پلی اتیلن نرم مخصوص آبیاری قطره ای و لوله های پلی اتیلن تحت فشار سخت از سایز۲۰ تا ۳۱۵ میلیمتراستاندارد با ظرفیت۷۰۰۰ تن درسال و لوله سفید ساختمانی (P.P ) میباشد که با بهره گیری از کادر مجرب و دستگاه های تولید لوله مجهز به گراویمتر( کنترل الکترونیکی وزن) و آزمایشگاه مجهزبه دستگاههای تعیین درصد دوده، توزیع و پراکنش دوده، MFI، میزان دانسیته و تست فشار هیدرو استاتیک و دستگاه تنسال (کشش)می باشد.

ازشرکتهای طرف قرارداد با این شرکت عبارتند از:

شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی ازجمله: تهران، زنجان، سیستان و بلوچستان،اردبیل،یزد،سمنان ،اصفهان و….

شرکت های جهادکشاورزی ازجمله : اردبیل، تبریز و زنجان و … اداره های آب و خاک تبریزو زنجان و ….

 

مشتریان شرکت آبرسان نوید زنجان:

شرکت های مختلفی مانند کنترل ترافیک تهران ، کشت و صنعت مزرعه نمونه آستان قدس رضوی، جنرال مکانیک ،کالسیمین،بلند طبقه،شرکت باران سازگیاه ماشین و کانون بازنشستگان نیروهای مسلح زنجان،شرکت تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان،زنگان پرشیا، پتروشیمی زنجان، کلیه پیمانکاران و شرکتهای مجری و مشاورین وابسته به جهادکشاورزی استان زنجان،مشهد،سپاه پاسداران زنجان، ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگاه زنجان،باغشهرهای زنجان،شرکت نوین قطره….

 

برخی از اهداف و دیدگاه های آبرسان نوید :

تولید انواع لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری قطره ای

ارائه محصولات بر اساس قدرت خرید

توسعه شبکه توزیع و تنوع محصول

 

آدرس شرکت آبرسان نوید زنجان:

سایت: http://abresan.com/

دفتر مرکزی: تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان شاهرخ ، ساختمان ایلیا ، طبقه سوم ، واحد۱۰

کارخانه: زنجان شهرک صنعتی علی آباد سایت بانوان-خیابان شقایق ۳

تلفن : ۲۰-۳۲۲۲۱۸۱۹-۰۲۴            فکس: ۳۲۲۲۱۲۱۷-۰۲۴

ایمیل: abresan.navid.zn@gmail.com ,  abresan.navid@yahoo.com

در مورد شرکت میراب بدانید

روزنامه رسمی شرکت آبرسان نوید زنجان

آگهی تاسیس شرکت آبرسان نوید زنجان بامسئولیت محدود

شرکت فوق در تاریخ ۱۹/۷/۸۹ تحت شماره ۸۸۴۷ و شناسه ملی ۱۰۴۶۰۱۲۲۱۹۸ در این اداره به ثبت رسیده و در تاریخ ۱۹/۷/۸۹ از لحاظ امضاء ذیل دفاتر تکمیل گردیده و خلاصه شرکتنامه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم در روزنامه‌ رسمی آگهی می‌شود:

۱ـ ‌موضوع شرکت: تولید انواع لوله و اتصالات پلی اتلین و لوازم آبیاری و آبرسانی، ارائه طرحهای کلیه صنایع ـ اخذ موافقت اصولی جهت واردات و صادرات کالاهای مجاز، مشارکت و اخذ وام از بانک‌های دولتی و خصوصی، خدمات بازرگانی و نمایندگی از شرکتهای دولتی و خصوصی و آنچه مربوط به موضوع شرکت میباشد.
۲ـ مدت شرکت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود.
۳ـ مرکز اصلی شرکت:
۱ـ ۳ـ استان زنجان ـ شهر زنجان اعتمادیه خیابان امیر اعلم غضنفریان خیابان ۱۲ پلاک ۳۹ کدپستی ۴۵۱۵۶۵۴۶۳۷
۴ـ سرمایه شرکت: مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰۰ ریال می‌باشد.

۵ـ اولین مدیران شرکت:
۱ـ ۵ ـ آقای آرمین رضائی‌حریری به سمت رئیس هیئت‌مدیره.
۲ـ ۵ ـ خانم آستریت اگنزشیلدز به سمت نائب‌رئیس هیئت‌مدیره.
۳ـ ۵ ـ خانم آنیتا رضائی‌حریری به سمت عضو هیئت‌مدیره.
۴ـ ۵ ـ آقای آرمین رضائی‌حریری به سمت مدیرعامل به مدت نامحدود انتخاب گردیدند.
۶ـ دارندگان حق امضاء: کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور از قبیل چک ـ سفته ـ برات و سایر نامه‌های عادی با امضای آرمین رضائی‌حریری (رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل) همراه با مهر شرکت معتبر می‌باشد.
۷ـ اختیارت مدیرعامل: طبق اساسنامه
اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری واحد ثبتی زنجان