شرکت آبیار ماشین پارس

درباره ی شرکت:

شرکت آبیار ماشین پارس(سهامی خاص) در سال ۱۳۸۷ در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید.  این شرکت فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع لوازم  و تجهیزات آبیاری تحت فشار و ماشین آلات، ادوات و نهاده های کشاورزی آغاز نمود. شرکت آبیار ماشین پارس بعنوان نماینده انحصاری شرکتهای گروه الخرایف عربستان سعودی در ایران انتخاب گردید و دو مدل دستگاه های آبیاری سنترپیوت و لینیر CP-600Pierceبا برند WESTERNرا وارد می نماید همچنین فروش محصولات شرکتهای Nelson و Senningerرا در ایران برعهده دارد.

این شرکت با تکیه بر دستاوردهای گرانبها و با استفاده از پرسنل مجرب و متعهد خود در زمینه فنی، مهندسی و خدماتی توانسته است امور مربوط به تامین، فروش، خدمات پس از فروش و قطعات یدکی مورد نیاز را در اسرع وقت به مشتریان محترم ارائه نماید و با راه اندازی شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور مشاوره های لازم را بصورت رایگان در زمینه طراحی، اجرا، نظارت و آموزش های اپراتوری دستگاه های آبیاری از مراحل کاشت تا برداشت محصول در اختیار بهره برداران قرار میدهد و همواره تحت عنوان همیار کشاورز در کنار آنها حضور دارد و این همراهی را حق مسلّم مشتریان خود می پندارد.

 

آدرس:

سایت: https://abyarmachine.com/

دفتر مرکزی: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، نبش خیابان ۲۰۸، ساختمان ۵۴۳ طبقه دوم واحد ۶   تلفن ۲-۳۳۴۲۳۹۰۰-۰۲۶ فکس: ۳۳۴۲۳۹۰۳-۰۲۶

کارخانه: اراک، کیلومتر ۲۲ جاده تهران ، شهرک صنعتی اراک شماره ۳ (خیرآباد) ، فاز ۳ ، خیابان ۳۰۷ تلفن : ۳-۳۳۵۵۴۰۸۱-۰۸۶  فکس: ۳۳۵۵۴۰۸۴-۰۸۶

ایمیل: info@abyarmachine.com

 

روزنامه رسمی

آگهی تاسیس شرکت آبیار ماشین پارس سهامی‌خاص

شرکت فوق در تاریخ ۹/۹/۱۳۸۷ تحت شماره ۳۳۵۰۱۱ در این اداره به ثبت رسیده و در تاریخ ۹/۹/۱۳۸۷ از لحاظ امضاء ذیل دفاتر تکمیل گردیده و خلاصه اظهارنامه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم در روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار جمهوری‌اسلامی آگهی می‎شود.

۱ـ موضوع شرکت: تامین و توزیع ماشین‌ها ادوات و نهادهای کشاورزی و تامین طراحی و اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار و تاسیسات گلخانه‌ای.
۲ ـ مدت شرکت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود.
۳ـ مرکز اصلی شرکت:
۱ـ۳ـ استان تهران ـ شهر تهران تهرانپارس خ۱۹۸ غربی نبش خ طاهری پ۵۶
۴ـ سرمایه شرکت: مبلغ ۰۰۰/۲۰۰/۱ ریال منقسم به ۱۲۰ سهم ۰۰۰/۱۰ ریالی که تعداد ۱۲۰ سهم با‌نام می‌باشد که مبلغ ۰۰۰/۴۲۰ ریال توسط موسسین طی گواهی بانکی شماره ۲۹۵۶۲ مورخ ۹/۹/۱۳۸۷ نزد بانک سپه شعبه مرکزی تهران پرداخت گردیده است و الباقی سرمایه در تعهد صاحبان سهام می‌باشد.

۵ ـ اولین مدیران شرکت:
۱ـ۵ ـ آقای مجتبی فتاحی به سمت رئیس هیئت‌مدیره.
۲ـ۵ ـ آقای میکائیل میرزائی به سمت نائب رئیس هیئت‌مدیره.
۳ـ۵ ـ آقای محمدرضا خسروآبادی به سمت عضو هیئت‌مدیره.
۴ـ۵ ـ آقای محمدرضا خسروآبادی به سمت مدیرعامل به مدت ۲ سال انتخاب گردیدند.
۶ـ دارندگان حق امضاء: کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور شرکت از قبیل چک ـ سفته ـ بروات ـ قراردادها و عقوداسلامی و بطور کلی هرگونه قراردادی که برای شرکت ایجاد تعهد نماید با امضاء مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره همراه با مهر شرکت معتبر است.
۷ـ اختیارات مدیرعامل: مطابق اساسنامه می‌باشد.
۸ـ بازرس اصلی وعلی‎البدل:
۱ـ۱ـ آقای محسن آب‌رود به عنوان بازرس اصلی
۲ـ۲ ـ خانم فاطمه آب‌رود به عنوان بازرس علی‌البدل

اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری