شرکت کرج سازه

درباره ی شرکت:

همانطور که می دانید بیش از ۶۶% محیط این کره را آب فرا گرفته است. از این رو بهتر است نام زمین را به جای کره خاکی ، کره آبی بنامیم. اما نگاهی دقیق تر به میزان آب در دسترس برای مصرف در بخش های گوناگون ممکن است ما را به نتیجه ای غیر از این برساند. چرا که فقط حدود ۲ درصد از این میزان زیاد آب به صورت آب شیرین و در سفره های زیر زمینی یا به صورت جاری در رودها در اختیار ما قرار دارند. مابقی این مقدار در یخچال ها و یا به صورت آب شور در دریاها و اقیانوس ها قرار دارد که عملا برای ما غیر قابل استفاده می باشد.

با توجه به پیشرفت های شکل گرفته در کشاورزی و محدودیت منابع آب و همچنین نیاز روز افزون مردم دنیا به محصولات باغی و زراعی پژوهشگران بخش کشاورزی شروع به تحقیق در بخش مدیریت مصرف آب و همچنین بهبود روش های آبیاری در راستای تولیدی پایدار تر و مقرون به صرفه تر نموده اند.امروزه روش های متنوعی جهت مدیریت مصرف آب و تصفیه آن بر اساس نوع مصرف آن وجود دارد.

از سیستم های بهبود یافته ی آبیاری سنتی جوی و پشته ای تا روش های مه پاش گلخانه ای همگی به خاطر احساس نیاز انسان ها به روش درست استفاده از آب شیرین به وجود آمده اند. “شرکت تولیدی افشاری” در سال ۱۳۷۰ به منظور تامین بخشی از نیاز دستگاه های مرکزی تصفیه فیزیکی آب مورد نیاز در بخش کشاورزی تاسیس شد. این شرکت از ابتدا با محور قرار دادن رضایت مشتریان خود توانست بخش قابل توجهی از سهم تولید بازار را در دست بگیرد که این جز در سایه ی نظرات پیشنهادی و انتقادی مصرف کنندگان عزیز میسر نبود.

در سال ۱۳۸۲ این شرکت در راستای اهداف کیفیتی و الگو قرار دادن سیستم های نوین مدیریت به “شرکت کرج سازه”  تغییر نام داد تا با ورود به هزاره ی جدید از روش های سنتی تولید فاصله گرفته و با بهره گیری از تجهیزات نوین مسیر درست را در راستای خواسته های مشتریان خود بپیماید.
این شرکت با بهره گیری از استانداردهای فرایندی در حین تولید از قبیل استانداردهای مربوطه ی ASME و AWS روش های علمی را در تولید خود به کارگیرد.
بیشتر فرایند ها در شرت کرج سازه به کمک دستگاه های اتوماتیک و بهره گیری از پیشرفته ترین روش های تولید محصولات و با حداقل اشتباهات ناشی از دخالت انسان انجام می شود. کلیه فرایند های جوشکاری نقاط بحرانی و پاشش رنگ که در کیفیت نقش به سزایی دارند توسط پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود.
این شرکت با استفاده از تجهیزات تخصصی سعی دارد با تامین قطعات مورد نیاز خود در داخل شرکت جهت رسیدن به کیفیتی بالاتر و پایین آوردن هزینه های تولید در جهت کاهش قیمت محصول نهایی تلاش نماید. استفاده از استاندارد های نوین سیستم مدیریت باعث شده این شرکت نظارت دقیقی بر کیفیت محصولات خود داشته باشد تا مشتریان این شرکت با خیالی آسوده از محصولات کرج سازه استفاده کنند.

 

آدرس:

سایت: http://karajsazeh.ir/

البرز- کرج- جاده ماهدشت- بعد از محمدشهر- خ زیبادشت- خ صنعت- کوچه صنعت ششم- پلاک ۱۷۵

تلفن: ۳۶۳۱۶۲۴۰-۳۶۳۱۶۲۳۹-۳۶۳۰۶۶۶۷-۰۲۶

تلفکس: ۳۶۳۰۷۰۸۰-۰۲۶

ایمیل:  karajsazeh2007@gmail.com

 

روزنامه رسمی

آگهی تاسیس شرکت کرج سازه بامسئولیت محدود

شرکت فوق در تاریخ ۲۳/۲/۸۲ تحت شماره ۷۸۹۶ این اداره بثبت رسیده و خلاصه شرکتنامه آن بشرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی می شود:
۱ موضوع شرکت: تولید وسایل آبیاری و مخازن تحت فشار صادرات و واردات.
۲ مرکز اصلی شرکت: کرج محمدشهر خیابان بختیاری مطهری شمالی مقابل کوثر ۲۰
۳ سرمایه شرکت مبلغ: ۱۰۰۰۰۰۰ ریال نقدی.
۴ مدیران شرکت: آقای عباس افشاری بسمت مدیرعامل و رییس هییت مدیره و خانم مهری افشاری و مجتبی افشاری بسمت اعضای هییت مدیره برای مدت نامحدود انتخاب گردیدند.
۵ دارندگان حق امضاء: کلیه اوراق و اسناد بهادار و تعهدآور شرکت از قبیل چک سفته بروات و قراردادها و عقوداسلامی با امضاء مدیرعامل و رییس هییت مدیره همراه با مهر شرکت معتبر می باشد.
رییس ثبت اسناد کرج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *