فروشگاه لوازم آبیاری و سیستمهای هوشمند آبیاری

ما چه خدماتی را در فروشگاه آبیاری عرضه می کنیم؟

ما فروشگاه آبیاری داریم. مجموعه ی ابیار با مدیریت اصلی تیم ارسس ابنیه تلاش دارد تا خدمات کاملی را عرضه کند. از جمله خدمات عمده ی ما در آابیار، تامین و فروش لوازم آبیاری بارانی، قطره ای، لوله، اتصالات، فیلتر، تجهیزات ابیاری تحت فشار و قطره ای، تجهیزاتفروشگاه آبیاری و دقیق نصب استخرها، سم و کود، تجهیزات نوین آبیاری چون واترباکس و… تولید شده در کارخانه های استاندارد و معتبر میباشد. این گروه به عنوان نمایندگی فروش محصولات  معتبر و استاندارد  لوازم تخصصی آبیاری اعم از آبپاش، دستگاه هوشمند، نازل ، دریپر، پایه آبپاش، روتور و … را ارائه می نماید و لوازم گالوانیزه و پلی اتیلن نیز از کارخانه های استاندارد داخلی تامین می گردد.

کسب نمایندگی فروش یا نمایندگی مستقیم محصولات معتبر و با درجه کیفی متفاوت برای ارائه ی پکیجی کامل به منظور رفع نیاز کشاورزان، باغداران، گلخانه داران و.. در مقیاس های بزرگ و کوچک در رئوس برنامه های ماست.

 

فروشگاه آبیاری و دیگر…

تامین قطعات سریع، با کیفیت، استاندارد و درجه ی یک با قیمتی بی مانند و مثال زدنی شاخصه ی بارز گروه آبیار است و همیشه می تواند ادعا کند که جزء برترین فروشگاه های عرضه کننده ی محصولات و خدمات ابیاری است. ما تلاش داریم تا با ایجاد بستری متفاوت و مرجع در زمینه ی آموزش، سرگرمی، فروش و.. تبدیل به یکی از بهترین ها باشیم. اینستاگرام شبکه ی آبیارکام با مخاطبان پرذوق و البته فعال برای همین راستا هدف گذرای شده است. در اینجا آن را ببینید:  اینستاگرام آبیارکام 

طیف کاملی از محتواهای ویدئویی وایرال و دیدینی در کنار اموزشهای کامل و آموزنده… همه و همه در پیج اینستاگرام آبیارکام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.