گروه صنعتی میراب

درباره ی شرکت:

مهندس مرتضی توجه موسس گروه صنعتی میراب (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ در یک کارگاه ۳۵۰ متری استیجاری حوالی میدان آذری تهران و تحت نام فرمینکار آغاز نمود. فعالیت فرمینکار با طراحی و ساخت انواع مدل های قطعات صنعتی(قالبسازی صنعت ریخته گری) از قبیل ژاکت سیلندر لوکوموتیو راه آهن، پوسته سیلندر موتورهای درمن دیزل، قطعات چدنی انواع پمپ های سانتریفوژ، جریان محوری و شناور، چدنی اگزوز انواع خودروها و انواع قطعات حساس مورد نیاز صنعت خودرو و صنایع دیگر آغاز شد. از سال ۱۳۶۱، واحد ریخته گری با کوره های دوار گازوئیلی برای تولید قطعات چدنی با مدل های ساخته شده، جهت توسعه فضای کار و ارائه سرویس بهتر به مشتریان ایجاد گردید. از آنجایی که طبق قانون، کلیه واحدهای صنفی که از کارگاه به کارخانه تبدیل می شوند، می بایست خارج از محدوده ۱۲۰ کیلومتری شهرهای بزرگ فعالیت کنند، جهت حمایت از کارگاه فرمینکار در سال ۱۳۶۲ وزیر وقت صنایع سنگین، طرح ادامه فعالیت صنعتی این شرکت در تهران را در هیات وزیران مطرح نموده که به دلیل اهمیت ویژه و اولویت فعالیت این شرکت، استثنائا مجوز ادامه و توسعه فعالیت صنعتی صادر گردید.

تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، بررسی های صورت گرفته نشان از آن داشت که تولید  شیرهای صنعتی مورد نیاز آبرسانی کشور ، مانند بسیاری کالاهای دیگر، وابسته به سازندگان غیر ایرانی بوده و از خارج وارد می شد. بعد از آن در دوران جنگ تحمیلی و اعمال تحریم های غرب، با جهت گیری سیاست کاهش وابستگی کشور و لزوم گسترش شبکه آبرسانی، موسس این گروه صنعتی نیز در سال ۱۳۶۵ تصمیم گرفت با توجه به تجارب کسب شده در رابطه با مدلسازی، ریخته گری و ماشین کاری قطعات و افزایش تجهیزات، هدف گذاری بلند مدت خود را بر تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب تنظیم و وارد عرصه این صنعت مهم گردید.

شرکت فرمینکار با نام جدید میراب عزم راسخ شرکت را برای پیوند همکاری با صنعت آب و فاضلاب کشور نشان داد و ضمن ایجاد ارتباط با شرکت های صاحب نام صنعت شیرسازی دنیا و کسب تجارب و فن آوری آنان، ساخت اولین سری شیرهای پروانه ای را با کیفیت مطلوب و برابر با استانداردهای بین المللی آغاز کرد. در سال های بعد از آنجایی که نتایج بررسی های میدانی به کارگیری و استفاده از تجهیزات هوشمند در صنعت آب نشان از بهبود روش ها و افزایش سطح کمی و کیفی بهره برداری از تاسیسات صنعت و از جمله شیرالات آب را دربرداشت، شرکت میراب با برقراری ارتباط با بزرگان صنعت اتوماسیون جهان توانست گام موفق دیگری در این مسیر بردارد و با تامین عملگرهای برقی مدرن ساخت گروه بزرگ صنعتی AUMA آلمان، عملگرهای هیدرولیک با تجهیزات ساخت شرکت HAWE وRexroth آلمان و عملگرهای بادی ساخت Festo آلمان خدمت دیگری را به صنعت آب میهن عزیزمان ارائه نمود. کاربرد تولیدات میراب در بخشی از صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کشور نیز نقش موثری داشته و این مجموعه با شرکت های مختلف تابعه وزارت نفت ، همکاری های قابل توجهی دارد که از جمله می توان به تولید شیرهای مخصوص آب شور دریا برای بخش آب گیر پالایشگاه گاز عسلویه در فازهای ۱، ۲ و ۳ درسالهای ۱۳۷۵ و فازهای بعدی در سال های بعد از آن، اشاره کرد. امروزه میراب با داشتن نزدیک به چهار دهه سابقه حضور در صنعت شیرسازی و دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدز رجیستر انگلیس وDVGW آلمان (در حال تمدید) و همچنین گواهی نامه های IMS شامل ۲۰۱۵:OHSAS 18001:2007 ، ISO 9001 و ۲۰۱۵:ISO 4001 از شرکت TÜVNORD آلمان، اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان خود فراهم کرده است. شرکت میراب با داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی احراز شده مشتریان برون مرزی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، توانسته با تغییر جهت صادرات بجای واردات سهم قابل توجهی از محصولات خود را به کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر کرده و سهم صادراتی حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد تولید سالیانه خود را محقق نماید.

این گروه صنعتی افتخار دارد که با ۳۴ نمایندگی فعال در سراسر ایران و حضور در ۲۶ نقطه جهان ، در سریعترین زمان ممکن ، نسبت به تامین شیرآلات یا ارائه خدمات فنی مهندسی اقدام نماید.

 

آدرس:

سایت: https://mirab-valves.com/

دفتر مرکزی: شهرک غرب-انتهای غربی بلوار دادمان-بعد از پل یادگار-گل افشان شمالی-کوچه ۱۴ پلاک ۹     تلفن: ۲۲۲۰ ۸۸۳۷ (۲۱) ۹۸+
دفتر فروش: کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج-خیابان عاشری-بعداز چهارراه اول   تلفن: ۵۶۵۰ ۴۴۵۴ (۲۱) ۹۸+    فاکس : ۵۶۵۸ ۴۴۵۴ (۲۱) ۹۸+
کارخانه: کیلومتر۳۵ اتوبان قم-شهرک صنعتی شمس آباد-انتهای بلوار سروستان     تلفن: ۴۷۰۰ ۵۶۸۰ (۲۱) ۹۸+
ایمیل : info@mirab-valves.com

 

روزنامه رسمی

به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ ۲۸/۰۴/۱۳۹۶ تصمیمات ذیل اتخاذ شد: ترازنامه و حساب سودوزیان سال منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ به تصویب رسید. موسسه حسابرسی و خدمات شاخص روش به شناسه ملی ۱۰۱۰۰۴۳۲۸۰۵ به عنوان بازرس اصلی و آقای داود استاد علینقی به کدملی ۰۰۴۲۳۰۲۱۵۰ به عنوان بازرس علی البدل به مدت یکسال انتخاب شدند. آقای مرتضی توجه با شماره ملی۰۰۴۲۳۷۶۶۶۱و آقای پرهام توجه با شماره ملی ۰۴۵۳۵۸۹۸۵۵ و خانم سعیده سعادتی با شماره ملی ۰۰۴۷۲۸۵۰۷۹ به عنوان اعضای هیئت مدیره برای مدت ۲ سال تعیین گردیدند. روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید.

اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری